O autorkach bloga

Nie ukrywamy, że lubimy dobrze zjeść. Nie ukrywamy też, że lubimy spędzać czas nad garami. Wszystkie realizujemy się zawodowo, a relaksujemy przy blogu. Nie dorabiamy do niego wymuskanej filozofii.

Założenia są proste:

  • Smaczne potrawy – gotujemy z produktów ogólnodostępnych. Same nie mamy czasu biegać po dziesięciu sklepach z produktami orientalnymi, ekologicznymi czy jeszcze jakimiś, żeby przygotować jedno danie, dlatego nie będziemy serwować takich przepisów naszym czytelnikomChcemy Wam pokazać, że z tego co macie w lodówce, też można ugotować coś fajnego. Ma być zwyczajnie, ale nietypowo.
  • Tanie gotowanie – nasze dania mają być przystępne cenowo. Wiadomo, że można stworzyć wypasione danie z argentyńskiej wołowiny czy 18 cm krewetek. Trzeba tylko przy tej okazji znacząco uszczuplić swoje konto. Nie będziemy Wam mówić, że to złe. Same od czasu do czasu to lubimy. Ale nasz blog ma mieć wydźwięk codzienny. Ma nie być od święta. Chcemy Wam pokazać, że dobre jedzenie nie musi być drogie.

 

O nas:

Jest nas trzy. Każda inna.

Karolina Kosowicz – Męski mózg z okiem wrażliwej kobiety. Z racji wykształcenia potrafi się „ustosunkować” do prawie wszystkiego. Zawodowo w każdym widzi piękno i potencjał. Ludzie i przedmioty bardzo lubią się wdzięczyć do obiektywu. Posiada uprawnienia do pracy na wysokościach, ale nie zwykła chodzić z głową w chmurach. Wszystkie dania na kaszy pokazane są jej okiem.

Kamila Browarska – Na co dzień przyprawia, nie jedzenie, a ludzi o stan przedzawałowy. Zwłaszcza kiedy zakłada maskę i poważnym tonem mówi: „No to wiercimy”. Po pracy zielony kitel stomatologa zamienia na uroczy fartuszek, żeby przygotować dla was pyszne potrawy w wersji dietetycznej. Pasjonatka ciężkiej muzyki i lekkiego jedzenia.

Magdalena Rajchelt – Zwykle bardzo zajęta. Zawodowo zajmuje się wieloma rzeczami. Stylizuje (sesje modowe i dress code organizacji), wykłada i szkoli (szkolenia z kompetencji psychologicznych i zajęcia dla studentów) ,wspiera (psycholog) i tworzy (szyje, restauruje meble). Mistrzyni zarządzania. Sobą, czasem i smakiem na talerzu. Przygotowuje dla Was nieskomplikowane dania. Na inne nie ma czasu.